Opcje przeglądania
Kategorie
Promocja
Daikin Europe N.V. (DENV) to całkowicie zależna spółka Daikin Industries Limited, notowana na giełdzie japońskiej, wiodący globalny producent i dostawca sprzętu HVAC (do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji), w tym również pomp ciepła i układów chłodniczych. Firma oferuje innowacyjne, wysokiej jakości rozwiązania zarządzaniem klimatem w pomieszczeniach, odpowiadające zmieniającym się potrzebom naszych klientów z branży mieszkaniowej, handlowej i przemysłowej.
 
Daikin Europe N.V. stanowi siedzibę główną działów sprzedaży, rozwoju i produkcji firmy Daikin na Europę, Środkowy Wschód i Afrykę. Daikin Europe Group obejmuje obecnie centralę, 5 obiektów produkcyjnych, 17 spółek zależnych, 5 biur sprzedaży oraz całą sieć niezależnych dystrybutorów i kontaktów ds. sprzedaży w regionie EMEA.
 
Firma zakończyła rok finansowy rok finansowy 2015 sprzedażą skonsolidowaną netto na poziomie 2.126,3 milionów euro oraz wynikiem operacyjnym 167,7 milionów euro. W całej grupie Daikin Europe Group firma zatrudnia personel ponad 6.000 pracowników.
 
Firma Daikin jest obecna w Polsce od ponad 15 lat. Spółka DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie powstała w kwietniu 2001r. Centrum szkoleniowe i logistyczne mieści się w Poznaniu.
Handlowe biura regionalne rozmieszczone są w następujących miastach: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Wrocław, Kraków Łódź, Lublin, Bydgoszcz.
Produkty marki Daikin dystrybuowane i montowane są poprzez sieć autoryzowanych dealerów zlokalizowanych na terenie całej Polski.
 
W ofercie firmy Daikin znajdują się wszelkie urządzenia niezbędne do stworzenia dobrej atmosfery w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach .
 
Urządzenia Daikin dzięki swej najwyższej jakości zostały zamontowane w wielu najbardziej prestiżowych budynkach w Polsce - w obiektach biurowych, handlowych, hotelowych i wystawienniczych, a także w wielu budynkach przemysłowych oraz w obiektach użyteczności publicznej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl