Promocje
MCK75J Ururu - Oczyszczacz powietrza z nawilżaniem DAIKIN
MCK75J Ururu - Oczyszczacz powietrza z nawilżaniem DAIKIN
2 767,50 zł 2 349,00 zł 2 250,00 zł 1 909,76 zł
szt.
MC70L - Oczyszczacz powietrza DAIKIN
MC70L - Oczyszczacz powietrza DAIKIN
1 845,00 zł 1 649,00 zł 1 500,00 zł 1 340,65 zł
szt.

MC70L - Oczyszczacz powietrza DAIKIN

MC70L_1.png
 • promocja
Cena: 1 649,00 zł 1 845,00 zł 1649.00
Cena netto: 1 340,65 zł 1 500,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 16 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 Opis

Oczyszczacz powietrza firmy DAIKIN o STYLOWYM WZORNICTWIE, to urządzenie oparte na technologii STREAMER, zaprojektowane tak aby w sposób dyskretny dbać o jakość powietrza w pomieszczeniu, w którym przebywają ludzie. Dzięki zaawansowanej technologii urządzenia usuwają : ALERGENY, WIRUSY I BAKTERIE, NIEPRZYJEMNE ZAPACHY, dzięki czemu znacznie zwiększają poczucie komfortu. STYLOWE wzornictwo, bardzo CICHA praca, ŁATWOŚĆ montażu i konserwacji pozwala cieszyć się czystym powietrzem w każdym wnętrzu. Doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na schorzenia astmatyczne lub alergiczne.

Czyste powietrze ...

Oparty na technologii Streamer oczyszczacz powietrza, połączenie nowej technologii, lepszej wydajności i bardzo cichej pracy, zaprojektowany jest po to, aby dbać o Ciebie, dyskretnie dostarczając oczyszczone powietrze w celu wytworzenia zdrowego środowiska w pomieszczeniach mieszkalnych. Oczyszczone powietrze poprawia postrzeganie komfortu, a dzięki usuwaniu oraz rozkładaniu zanieczyszczeń i zapachów, oczyszczacz powietrza wykorzystujący technologię Streamer odgrywa ważną rolę w przypadku osób cierpiących na schorzenia astmatyczne lub alergiczne. Dzięki włożonemu wysiłkowi stał się jednym z najlepszych oczyszczaczy domowych na dzisiejszym rynku.

 • stylowe wzornictwo
 • większa wydajność
 • wyjątkowy komfort
 • bardzo cicha pracy
 • łatwa konserwacja
 • jednostki przenośne
 • bez instalacji

 Trzykrotne oczyszczanie powietrza, korzystne dla twojego zdrowia

Pyłki, kurz i sierść zwierząt domowych to tylko niektóre z potencjalnych przyczyn alergii, astmy i problemów z oddychaniem. Oczyszczacz powietrza firmy Daikin oczyszcza powietrze i rozwiązuje powyższe problemy, wykonując trzy funkcje:

 • usuwanie alergenów
 • usuwanie wirusów i bakterii
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Sześciowarstwowy potężny system do rozkładu i usuwania zanieczyszczeń


Daikin - Czym jest technologia streamer ???

„Wyładowania elektryczne Streamer” są rodzajem wyładowań plazmowych, w których generowane są szybkie elektrony posiadające zdolność rozkładu utleniającego. Elektrony te eliminują bakterie i pleśń oraz niebezpieczne związki chemiczne, alergeny itp.. W porównaniu ze standardowym wyładowaniem plazmowymi (wyładowaniem jarzeniowym) zakres wyładowań z generatora Streamer firmy Daikin jest szerszy, co ułatwia elektronom zderzenia z tlenem i azotem w powietrzu. Pozwala to na wytwarzanie szybkich elektronów w trzech wymiarach na dużym obszarze a w rezultacie na uzyskanie 1000 razy większej szybkości rozkładu utleniającego przy wykorzystaniu takiej samej mocy elektrycznej. Technologia wyładowań Streamer firmy Daikin z powodzeniem sprawdziła się w stabilnym generowaniu szybkich elektronów, co do dzisiaj uważane było za trudne od uzyskania.

Podstawowe dane techniczne

Firma Daikin zdobyła wielkie uznanie za swoje oczyszczacze powietrza: świadectwo British Allergy Foundation (Brytyjska Fundacja na Rzecz Zwalczania Alergii) i znak TÜV Nord potwierdzający skuteczność działania jednostek.

   MC70L
Obsługiwana powierzchnia pomieszczenia [m2]
46
Obudowa Kolor Biały

Wymiary Jednostka
Wys. x Szer. x Głęb. [mm]

 576x403x241
Ciężar Jednostka [kg]
 8,5
Wentylator entylator z wieloma łopatkami (wentylator Sirocco z osłoną)
Natężenie przepł. pow. Oczyszcz. pow. Turbo/Wys./Śr./Nis./Cichy [m³/h]  420/285/210/130/55
Poziom ciś. akustycznego Oczyszczanie powietrza
Turbo/Wys./Śr./Nis./Cichy [dBA]
 48,0/39,0/32,0/24,0/16,0

Oczyszczanie powietrza Pobór mocy
Turbo/Wys./Śr./Nis./Cichy [kW]

 0,065/0,026/0,016/0,010/0,007
Metoda usuwania zapachów  Generator Flash Streamer / Tytanowo-apatytowy filtr fotokatalityczny / Katalizator eliminujący zapachy
Metoda filtrowania bakterii  Generator Flash Streamer / Tytanowo-apatytowy filtr fotokatalityczny
Metoda pochłaniania kurzu Jonizator plazmowy / Elektrostatyczny filtr zatrzymujący kurz
Oznaczenie  Pył: 3 stopnie/ Zapach: 3 stopnie / Przepływ powietrza: auto/B. Nis./Nis./Śr./Wys., Turbo b. wys., tryb zabezpieczający przez pyłkami / Tryb nocny / Blokada (zapobieganie
nieuprawnionym manipulacjom) / Programowany zegar wyłączenia (1,2,4 godz) / Konserwacja: Wymiana filtra / Konserwacja: Czyszczenie jonizatora/streamera
Zasilanie 230 V  

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl