MCK75J Ururu - Oczyszczacz powietrza z nawilżaniem DAIKIN

Cena: 2 352,38 zł 2352.38
Cena netto: 1 912,50 zł
ilość szt.
Zyskujesz 23 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 Opis

Oczyszczacz powietrza firmy DAIKIN o STYLOWYM WZORNICTWIE, to urządzenie oparte na technologii STREAMER, zaprojektowane tak aby w sposób dyskretny dbać o jakość powietrza w pomieszczeniu, w którym przebywają ludzie. Dzięki zaawansowanej technologii urządzenia usuwają : ALERGENY, WIRUSY I BAKTERIE, NIEPRZYJEMNE ZAPACHY, dzięki czemu znacznie zwiększają poczucie komfortu. STYLOWE wzornictwo, bardzo CICHA praca, ŁATWOŚĆ montażu i konserwacji pozwala cieszyć się czystym powietrzem w każdym wnętrzu. Doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na schorzenia astmatyczne lub alergiczne.

Czyste powietrze...

Oparty na technologii Streamer oczyszczacz powietrza, połączenie nowej technologii, lepszej wydajności i bardzo cichej pracy, zaprojektowany jest po to, aby dbać o Ciebie, dyskretnie dostarczając oczyszczone powietrze w celu wytworzenia zdrowego środowiska w pomieszczeniach mieszkalnych. Oczyszczone powietrze poprawia postrzeganie komfortu, a dzięki usuwaniu oraz rozkładaniu zanieczyszczeń i zapachów, oczyszczacz powietrza wykorzystujący technologię Streamer odgrywa ważną rolę w przypadku osób cierpiących na schorzenia astmatyczne lub alergiczne. Dzięki włożonemu wysiłkowi stał się jednym z najlepszych oczyszczaczy domowych na dzisiejszym rynku.

 • stylowe wzornictwo
 • większa wydajność
 • wyjątkowy komfort
 • bardzo cicha pracy
 • łatwa konserwacja
 • jednostki przenośne
 • bez instalacji

Trzykrotne oczyszczanie powietrza, korzystne dla Twojego zdrowia

Pyłki, kurz i sierść zwierząt domowych to tylko niektóre z potencjalnych przyczyn alergii, astmy i problemów z oddychaniem. Oczyszczacz powietrza firmy Daikin oczyszcza powietrze i rozwiązuje powyższe problemy, wykonując trzy funkcje:

 • usuwanie alergenów
 • usuwanie wirusów i bakterii
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Skuteczność

 • skuteczność usuwania wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów chorobotwórczych - 99,99% 
 • skuteczność usuwania alergenów, kurzu, roztoczy, pleśni i adiuwantów - 99,6% 
 • skuteczność eliminowania nieprzyjemnych zapachów pochodzenia naturalnego - 95%
 • większy komfort oddychania dla alergików i osób cierpiących na astmę!
 • skuteczność usuwania zanieczyszczeń (PYŁÓW) w zależności od wielkości:
  wielkość cząstki 0.3 µm - 80.52 %
  wielkość cząstki 0.5 µm - 84.20 %
  wielkość cząstki 0.7 µm - 90.11 %
  wielkość cząstki 1.0 µm - 93.90 %
  wielkość cząstki 1.5 µm - 97.01 %
  wielkość cząstki 2.0 µm - 97.93 %
  wielkość cząstki 2.5 µm - 98.34 %
  wielkość cząstki 3.0 µm - 98.87 %
  wielkość cząstki 3.5 µm - 98.95 %
  wielkość cząstki 4.0 µm - 99.52 %
  wielkość cząstki 5.0 µm - 98.93 %
  wielkość cząstki 6.0 µm - 98.85 %
  wielkość cząstki 7.0 µm - 99.28 %
  wielkość cząstki 8.0 µm - 96.88 %
  wielkość cząstki 9.0 µm - 99.19 %
  wielkość cząstki 10.0 µm - 98.24 %

  średnia skuteczność w zakresie cząstek 0.3 µm do 7 µm - 95.99 %
  średnia skuteczność w zakresie cząstek 0.3 µm do 10 µm - 97.75 %

   

Sześciowarstwowy potężny system do rozkładu i usuwania zanieczyszczeń

Daikin - Czym jest technologia streamer?

„Wyładowania elektryczne Streamer” są rodzajem wyładowań plazmowych, w których generowane są szybkie elektrony posiadające zdolność rozkładu utleniającego. Elektrony te eliminują bakterie i pleśń oraz niebezpieczne związki chemiczne, alergeny itp.. W porównaniu ze standardowym wyładowaniem plazmowymi (wyładowaniem jarzeniowym) zakres wyładowań z generatora Streamer firmy Daikin jest szerszy, co ułatwia elektronom zderzenia z tlenem i azotem w powietrzu. Pozwala to na wytwarzanie szybkich elektronów w trzech wymiarach na dużym obszarze a w rezultacie na uzyskanie 1000 razy większej szybkości rozkładu utleniającego przy wykorzystaniu takiej samej mocy elektrycznej. Technologia wyładowań Streamer firmy Daikin z powodzeniem sprawdziła się w stabilnym generowaniu szybkich elektronów, co do dzisiaj uważane było za trudne od uzyskania.

Dane techniczne - podstawowe

Firma Daikin zdobyła wielkie uznanie za swoje oczyszczacze powietrza: świadectwo British Allergy Foundation (Brytyjska Fundacja na Rzecz Zwalczania Alergii) i znak TÜV Nord potwierdzający skuteczność działania jednostek.

Nawilżanie i oczyszczanie w jednym

W powietrzu, którym oddychamy znajduje się wiele substancji, między innymi alergeny, bakterie, wirusy, dym papierosowy, które wpływają na nasze zdrowie. Oprócz tego, dużym problemem jest suche powietrze w okresie zimowym. Oczyszczacz powietrza Ururu Daikin nawilża powietrze w Twoim domu i uwalnia od skutków suchego powietrza. Wystarczy od czasu do czasu napełnić 4-litrowy zbiornik, a Twoje pomieszczenie będzie nawilżane z maksymalną objętością 600 ml/h. Ta przydatna i nowatorska funkcja ma swoje źródło w połączeniu płaskiego zbiornika wody z zespołem koła wodnego i filtra parowania.

 • Nawilżanie dzięki płaskiemu zbiornikowi wody
 • Oczyszczanie powietrza

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl